Ballady Podwórkowe zawitają do biblioteki! Zbliża się wieczór "Z książką na leżaku" [AUDIO]

2020-07-22 8:34
Kobieta z książką
Autor: pixabay.com

Już jutro (23.07) kolejne spotkanie autorskie w ramach Lata Muz Wszelakich. Tym razem mieszkańcy poznają nieco bliżej twórczość Haliny Bohuty-Stąpel. Spotkanie jak zwykle będzie można oglądać na żywo lub za pośrednictwem transmisji online. Na mieszkańców czekają m.in. ballady związane z Zieloną Górą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Więcej szczegółów w artykule.

Lato Muz Wszelakich nie zwalnia tempa. Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie w cyklu "Z książką na leżaku".

Na to spotkanie zapraszamy tradycyjnie już hybrydowo. To znaczy zarówno na żywo w Sali im. Janusza Koniusza i oczywiście obowiązują miejscówki. Zapraszamy także online. Na Facebooku biblioteki, gdzie będzie można transmisję na żywo

- mówi Anna Urbańska z Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze. Swoją twórczość tym razem zaprezentuje Halina Bohuta-Stąpel i jej książka "Szacun, Panie Jurandot! Ballady podwórkowe na wesoło".

Książka "Szacun, Panie Jurandot!" autorstwa Halinki Bohuty-Stąpel została wydana jakiś czas temu. Jest ona inspirowana twórczością ulicznych grajków. Teksty w niej zawarte są literacką próbą niegdysiejszych ballad podwórkowych

- dodaje Anna Urbańska. Wejściówki na salę można zarezerwować w dziale promocji i organizacji wydarzeń w zielonogórskim Norwidzie. ​Wydarzenie rozpocznie się o 18:00.

Tym razem mieszkańcy poznają bliżej książkę Haliny Bohuty-Stąpel - mówi Anna Urbańska z WiMPB w Zielonej Górze
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce