Balkon Music Festiwal - czyli imprezowanie w dobie koronawirusa

2020-04-23 11:17
BLOK
Autor: Mateusz Przysucha

Póki co kwarantanna trwa w najlepsze,a wszystkie kluby w Polsce są zamknięte! Co zrobić, żeby się dobrze bawić? Wystarczy wyjść na swój balkon!

Póki co na imprezę iść nie możemy, ale impreza może przyjść do nas. Tak było w ubiegły piątek w Zielonej Górze. Dj na swoim balkonie zrobił imprezę dla całego osiedla, a przy okazji zbierał pieniądze dla szpitala w Zielonej Górze, póki co udało się zebrać 5000 zł.

W ubiegły piątek odbyła się pierwsza edycja Balkon Music Festiwal i wyszła genialnie! Przez to dostałem setki wiadomości z gratulacjami oraz dziesiątki wiadomości od ludzi, którzy chcą udostępnić własny balkon na kolejną imprezę. 

Mówi Dj Mateusz Przysucha. W ten piątek czeka nas druga edycja Balkon Music Festiwal. Tym razem Dj nie zagra u siebie a u jednej z Zielonogórzanek.

Kiedy zobaczyłam relacje na Facebooku tak mnie ona urzekła, że długo się nie zastanawiałam i napisałam do Mateusza, że udostępnię mu swój taras, żeby na ulicy Rzeźniczaka taką dyskotekę zrobił. 

Dodaje Ula Jankowska, która udostępniła swój balkon. Podczas tej imprezy będzie prowadzona kolejna zbiórka pieniędzy a cała impreza będzie transmitowana na facebooku Dj. Mateusza Przysuchy!