Artystyczna Wiosna w Zielonej Górze ruszy już w maju

2021-02-19 8:53 Klaudia Pieszczyńska
artyści
Autor: pixabay.com

Przegląd Dziecięcej Twórczości Teatralnej, Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki, Plenery Plastyczny oraz Spotkania z Recytacją - zaczęły się przygotowania do Artystycznej Wiosny w Zielonej Górze, która pełną parą ruszy już maju. Więcej w artykule.

Artystyczna Wiosna w Zielonej Górze to zachęta dla dzieci i młodzieży do rozwijania swoich talentów. Będą mogli nie tylko podszkolić swój warsztat, ale również wystąpić przed publicznością. 

W tym roku całość odbędzie się w nieco innej formie, ponieważ postawiliśmy na taki rodzaj spotkań z różnymi dziedzinami sztuki. 

Mówi Marta Blonkowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, to młodzi artyści zaprezentują swoje talenty m.in. na zielonogórskim deptaku.

Zaprosimy na spotkania teatralne, wokalne, plastyczne i recytatorskie. Będą się one odbywały na żywo, jeżeli pandemia na to pozwoli. Niektóre z nich odbędą się na zielonogórskim deptaku. 

Mówi Mirosław Musiał z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury. Zapisy do poszczególnych grup w ramach Artystycznej Wiosny mają ruszyć już w kwietniu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7