9 milionów za życie. Poznajcie Anię z Zielonej Góry, która potrzebuje naszej pomocy [MP3]

2020-10-15 14:20 Maciej Juszczak
Ania
Autor: archiwum rodziny

Ma zaledwie 4 miesiące, zmaga się z chorobą, która niszczy ten maleńki organizm. Cena za życie? Ponad 9 milionów złotych, ale Ania ma swoją armię ludzi, którzy nie spoczną, póki się nie uda.

SMA1 to rzadka genetyczna choroba, która powoduje zanik mięśni. To najcięższa odmiana tej choroby, która pojawia się już w pierwszych tygodniach życia dziecka. Tak było w przypadku Ani z Zielonej Góry, u której diagnoza pojawiła się niedawno. Był to 9 września. To od tego momentu ruszyła heroiczna walka o życie dziewczynki.

Szansą na wyzdrowienie jest bardzo kosztowna terapia, którą w Polsce przeprowadza tylko szpital w Lublinie. Koszt to ponad 9 milionów złotych. Bez naszej pomocy zebrać tyle pieniędzy będzie bardzo trudno.

Pomoc ruszyła m.in. w internecie. Zbiórka prowadzona jest na stronie siepomaga.pl, a licytacje na fejsbuku. Pomóc może każdy z nas, a liczy się każda złotówka.

A już 23 października w zielonogórskiej Palmiarni odbędzie się Kiermasz dla Ani. Ze względów bezpieczeństwa będzie mogło w nim wziąć udział maksymalnie 50 osób. start o godzinie 16.

O Ani opowiada jej tata - Michał Orłowski
Skąd się bierze zapach nowego samochodu | ESKA XD - Prosto z salonu #5

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.