Dramat we wsi pod Szprotawą. 14-latek miał zgwałcić 5-latkę

2021-07-20 12:20
gwałt
Autor: pixabay.com

We wsi pod Szprotawą miało dojść do gwałtu na kilkuletnim dziecku. Podejrzany został zatrzymany.

W mediach społecznościowych mieszkańcy Szprotawy i okolic zaczęli się wymieniać informacjami o tragicznym zdarzeniu. W pobliskiej wsi 5-letnia dziewczynka miała wrócić do domu zapłakana i pobita, nie mając na sobie ubrań. Podobno trafiła na oddział ginekologiczny Szpitala Na Wyspie w Żarach.

Gwałtu na dziecku miał się dopuścić 14-latek, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy dzięki pomocy mieszkańców. Policja nie udziela żadnych informacji ze względu na dobro dziecka, ale Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze potwierdziła zatrzymanie w ostatnim czasie nieletniego.

Sąd Rejonowy w dniu wczorajszym otrzymał od komisariatu policji w Szprotawie akta sprawy, dotyczące czynu zabriononego popełnionego na szkodę małoletniej przez nieletniego sprawcę

- mówi wiceprezes Sądu Rejonowego w Żaganiu Jędrzej Kolczyński.

Nieoficjalnie wiadomo, że dziewczynka przyjechała na wieś na wakacje i znała sprawcę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE