Zadbaj o swoje zdrowie, wagę i dobre samopoczucie z Narodowym Funduszem Zdrowia

2021-01-07 7:58 Klaudia Pieszczyńska
dieta
Autor: pixabay.com

Otyłość jest przyczyną wielu chorób, może obniżyć odporność, a także własną samoocenę. Nowy Rok może być motywacją do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Narodowy Fundusz Zdrowia proponuje zielonogórzanom kilka jadłospisów, które są dostępne online. Więcej w artykule.

Podstawą dobrego samopoczucia oraz zdrowia jest właściwe odżywianie. Styczeń to czas postanowień noworocznych, a zatem to idealna okazja do tego, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze! A można to zrobić z pomocą lubuskiego oddziału NFZ i diety DASH.

Jest szczególnie polecana osobom, które mają problemy z nadciśnieniem, sprzyja poprawie w przypadku zaburzeń libidowych oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy. 

Mówi Joanna Branicka, rzeczniczka lubuskiego oddziału NFZ w Zielonej Górze. Dieta DASH jest dostępna w kilku różnych odsłonach, również w wersji bezmięsnej.

Dieta DASH wege, senior oraz cukrzyca. Do aplikacji jest bardzo łatwy dostęp. Znajduje się na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Dodaje Branicka. Jadłospisy są podzielone na różną kaloryczność, a dołączono do nich również listy zakupów.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9