rysunek

i

Autor: pixabay.com

Warsztaty plastyczne online dla wszystkich miłośników rysunku

2020-12-28 7:41

Nie lada gratka dla żarskich miłośników rysowania! Już w najbliższą środę odbędą się kolejne warsztaty online w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze. Mogą wziąć w nich udział zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Więcej w artykule.

30 stycznia, czyli w środę, odbędą się warsztaty online dla osób, które chcą nauczyć się sztuki rysunku. Są one skierowane głównie dla dzieci, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby mogły wziąć w nich udział również dorośli. 

Zapraszamy na kolejny warsztat rysunku z cyklu "Pani Ania uczy rysować". Ania Witkowska pokaże nam jak narysować, krok po kroku, piękną kozicę górską, mieszkankę zaśnieżonych Tatr. 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Do wzięcia udziału w warsztatach potrzebna będzie jedynie kartka i coś do rysowania.

Wyposażcie się w kartkę papieru, flamastry lub kredki, wejdźcie na nasz profil facebookowy i do dzieła! 

Dodaje Urbańska. Warsztaty odbędą się w środę, start o godzinie 10. Całość będzie transmitowana na facebookowym fanpage'u Norwida.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE