W sieci powstają grupy pomocowe

2020-03-16 18:27
help
Autor: pixabay.com

W sieci znajdziemy coraz to więcej miejsc, które chcą pomagać osobą, które boją się wychodzić na zewnątrz. Obecnie sytuacja w kraju jest trudna. Wielu seniorów jest w domach, a jak wiemy seniorzy najbardziej narażeni są na działanie koronawirusa.

W przypadku epidemii często zdarza się tak, że nie możemy wyjść z domów. Zawsze w takiej sytuacji znajdą się ludzie chętni do pomocy. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na portalach społecznościowych powstają grupy pomocowe, które oferują pomoc wszystkim mieszkańcom. 

Widzialna ręka, tak nazywają się grupy, które oferują pomoc osobom, które muszą zostać w domach. Na grupach widzialnej ręki znajdziemy oferty zrobienia zakupów, czy wyprowadzenia na spacer waszego pupila. Jeśli ktoś z was ma ochotę, aby pomagać, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaoferować swoją pomoc. Takie grupy są ważne, bo w trudnych chwilach powinniśmy sobie pomagać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE