W Muzeum Etnograficznym w Ochli jesienią trzy imprezy zostaną połączone razem! [AUDIO]

2020-08-19 8:51 Dorota Gut
Przyprawy
Autor: pixabay.com

Ten rok jest niezwykły pod wieloma względami. W Muzeum Etnograficznym w Ochli jesienią zostaną połączone trzy imprezy na raz! Nie zabraknie stoisk z regionalnymi produktami. Swoje prace pokażą też lokalni rzemieślnicy, ale w skansenie będą również stoiska z krzewami oraz sadzonkami drzewek. Lato plonami bogate, Winobranie i U progu jesieni już 20 września.

To będzie niezwykła impreza. W Muzeum Etnograficznym w Ochli w połowie września zostaną połączone trzy wydarzenia na raz. Po raz pierwszy pojawią się też w większej ilości sadzonki drzewek i krzewów.

Połączyliśmy trzy imprezy: Lato plonami bogate, Winobranie i U progu Jesieni. To są takie jakby spójne imprezy. Chcemy pokazać to co dało nam lato, oczywiście chcemy nawiązać też do winobrania

- mówi Tadeusz Woźniak, dyrektor Muzeum Etnograficznego w Ochli. Jesień to najlepsza pora na uzupełnianie roślin w ogródkach. W skansenie nie zabraknie sadzonek krzewów i drzewek.

Planujemy przy okazji tej imprezy zrobić takie mini targi ogrodnicze. Chcemy zaprosić też wystawców szczególnie takich, którzy produkują sadzonki i rośliny

- dodaje Tadeusz Woźniak. To wydarzenie 20 września. Podczas niego mieszkańcy będą mogli spróbować po raz kolejny regionalnych potraw. Swoje stoiska będą też mieli lokalni rzemieślnicy.

W skansenie nie zabraknie roślin - mówi Tadeusz Woźniak, dyrektor Muzeum Etnograficznego w Ochli
Pierwsze podanie komórek CAR-T u dziecka w Polsce