Trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi - poznaj szczegóły

2021-01-08 8:25 Klaudia Pieszczyńska
szczepienie
Autor: pixabay.com

Jeszcze w styczniu przeciw koronawirusowi będą mogli zaszczepić się zielonogórzanie, którzy ukończyli 60 lat. Przewidywany termin rozpoczęcia szczepień populacyjnych to 15 stycznia. Przed wizytą w punkcie, koniecznie będą zapisy. Więcej w artykule.

Trwają szczepienia pracowników służby zdrowia przeciwko koronawirusowi. Jeszcze w tym miesiącu ma rozpocząć się szczepienie mieszkańców DPS-ów oraz żaran po 60 roku życia.

Szczepienia populacyjne dla mieszkańców województwa lubuskiego będą odbywać się w punktach szczepień. W lubuskiem znajduje się ponad 160 punktów szczepień. 

Mówi Joanna Branicka, rzeczniczka lubuskiego oddziału NFZ w Zielonej Górze. Na szczepienia będą obowiązywać zapisy.

Osoba, która będzie chciała skorzystać ze szczepienia będzie mogła zarejestrować się online przez infolinię, internetowe konto pacjenta lub u lekarza pierwszego kontaktu. 

Pełną listę punktów szczepień można znaleźć na rządowej stronie internetowej gov.pl. Lista cały czas się zmienia, pojawiają się na niej nowe punkty.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Czy Ava Max zainspirowała się polską gwiazdą? | ESKA XD - CD-ROOM #7