Światowy Dzień Kota w żarskiej bibliotece trwa kilka dni! Jest zadanie!

2021-02-19 10:17 Aleksandra Kanoniak
kot
Autor: Pixabay.com

W kalendarzu przypada 17 lutego, ale miłośnicy kotów z Żar nadal mogą podzielić się zdjęciem ze swoim czworonogiem i tym samym - wziąć udział w akcji "Czytam z kotem".

To akcja dla tych, którzy mają koty i lubią czytać.

Nasza akcja "Czytam z kotem" ma na celu pokazanie jak wielu ludzi czytających jest równocześnie miłośnikami mruczących pieszczochów oraz jak bardzo miłość do literatury łączy się z sympatią do tych wąsatych indywidualistów.

Mówi Magdalena Broniecka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żarach. Zadanie mieszkańców jest proste : należy zrobić zdjęcie z książką i kotem właśnie.

Do dzieła kociarze, macie czas ograniczony! Dlatego komórki, aparaty do ręki, kota na kolana, książkę otwieramy i robimy zdjęcia!

Akcja potrwa do poniedziałku 22 lutego. Gotowe zdjęcia mieszkańcy Żar mogą przesłać do biblioteki w wiadomości na Facebooku lub mailem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Prototypy aut, które nigdy nie trafiły do produkcji | ESKA XD - Prosto z salonu #9