Spotkanie z planszówkami w wojewódzkiej bibliotece

2021-12-10 8:07
gry
Autor: pexels.com

Jutro o godzinie 11 rozpocznie się spotkanie z planszówkami w zielonogórskim Norwidzie. W Mediatece Góra Mediów będzie można pograć w znane i lubiane gry planszowe, ale również w nowości. O różnorodność tytułów zadba Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra.

Chińczyk, monopol, a może Rummikub? Już jutro w zielonogórskim Norwidzie będzie okazja do pogrania w gry planszowe! Do wyboru będzie wiele tytułów, które do Mediateki Góra Mediów przyniesie Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra.

Wydarzenie jest skierowane do dzieci, młodzieży, seniorów - kto chce pograć, może do nas przyjść. Panuje pandemia, więc prosimy o wcześniejsze zapisy. W planszówki gramy od 11 do 15. 

Mówi Natalia Dyjas-Szatkowska z biblioteki. Każdy uczestnik imprezy będzie musiał przestrzegać reżimu sanitarnego.

Kolejne spotkanie z planszówkami odbędzie się w Mediatece Góra Mediów w kolejnym tygodniu. To idealny pretekst do odciągnięcia się od świątecznych przygotowań.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE