Śmiech to zdrowie! Wolontariusze Fundacji Dr Clown wciąż rozśmieszają najmłodszych pacjentów

2021-04-12 8:10 Klaudia Pieszczyńska
śmiech
Autor: pixabay.com

Spotkanie pełne dobrej zabawy i energii. Fundacja Dr Clown poprawia humor chorym dzieciom, przebywającym w szpitalach. Wolontariusze działają pomimo pandemii koronawirusa. Robią to za pośrednictwem Śmiechofonu, czyli wesołej linii fundacji! Więcej w artykule.

Śmiech to zdrowie! To przysłowie ma w sobie wiele prawdy i doskonale o tym wiedzą wolontariusze z Fundacji Dr Clown. Działają pomimo pandemii koronawirusa. Robią to za pośrednictwem Śmiechofonu, czyli wesołej linii fundacji!

Kociarnia w Zielonej Górze - koty do adopcji

Na stronie naszej fundacji można się zgłosić. Wystarczy wypełnić formularz, a następnie pacjent będzie mógł spotkać się online z Dr Clownem. 

Mówi Ewelina Gałecka z Fundacji Dr Clown. Wizytę można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej, wybierając określony termin.

W tym dniu, Dr Clowni łączą się z dziećmi i troszkę ich rozbawić, dać im nieco radości na odległość, przez monitory. 

Dodaje Gałecka. Śmiech jest sposobem na walkę z chorobą, relaksuje, przywraca poczucie bezpieczeństwa oraz poprawia samopoczucie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl