Różne kierunki i techniki fotograficzne na jednej wystawie

2022-05-16 10:21
fotografia
Autor: pexels.com

Żaranie już mogą się zgłaszać do 32 Wojewódzkiej Wystawy Fotograficznej Żary 2022. W całości mogą wziąć udział wszyscy fotografujący z terenu naszego województwa.

To będzie kolejna okazja do tego, żeby na jednej wystawie zobaczyć prace osób z różnych stron regionu i tworzących w różny sposób. Wspólny mianownik to fotografia.Tematyka i technika prac jest dowolna, format i ilość nadesłanych prac - również. Termin nadsyłania prac do Żarskiego Domu Kultury, czyli organizatora minie 15 czerwca. Jury zbierze się 25 czerwca, a otwarcie wystawy zaplanowano na 6 sierpnia. Na autorów najlepszych fotografii czekają też nagrody. To grand prix w wysokości 1200 oraz nagroda pierwsza, druga i trzecia w wysokości kolejno 500, 400 i 300 złotych. Zostaną przyznane też trzy wyróżnienia po 150 złotych.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE