Regionalne zawody jeździeckie już w ten weekend! [WIDEO]

2020-07-29 11:42 Mateusz Jamroz
koń
Autor: pixabay.com

To informacja dla wszystkich jeźdzców i fanów jeździectwa z województwa Lubuskiego. Już w ten weekend, w WOSiRze w Drzonkowie odbędą sie zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Jesli checie wziąć udział to zapisy są jeszcze otwarte!

To informacja dla wszystkich fanów jazdy konnej! Już w ten weekend w Drzonkowie odbędą się regionalne zawody jeździeckie!

W dniu pierwszego sierpnia zostały zaplanowane zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Są to zawody regionalne, w zawodach mogą wziąć udział jeźdźcy z całego województwa lubuskiego a nawet nie tylko. 

Mówi Anna Sulima Jagiełłowicz z WOSiR.Chętni jeźdźcy wciąż mogą się zapisać do rywalizacji. Jeśli jednak wolicie oglądać zmagania sportowe na żywo, to Wosir informuje, że wpuści 50% pojemności trybun!Po kibicowaniu możecie skorzystać z oferty ośrodka!

Obiekty są otwarte także można połączyć kibicowanie z aktywnym wypoczynkiem na ternie naszego ośrodka. A tam znajdą państwo baseny, strzelnice, hale tenisowe, korty tenisowe oraz wiele innych atrakcji.

Więcej informacji na temat zawodów znajdziecie na stronie lubuskiego związku jeździec kiego lub na stronie WOSiRu

Zawody w skokach przez przeszkody w Zielonej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.