remont

i

Autor: Pixabay.com

Prace ruszyły. Za kilka miesięcy Sala Widowiskowa Luna zyska nowe oblicze

2020-12-16 10:36

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, a pogoda nie pokrzyżuje planów, już wiosną Sala Widowiskowa Luna przy ul. Okrzei w Żarach będzie odremontowana.

Inwestycja jest możliwa dzięki środkom, które nie zostały wykorzystane przez pandemię koronawirusa. Ze względów epidemiologicznych niektóre wydarzenia w Żarach w tym roku się nie odbyły.

Stało się to dzięki temu, że część środków, które przeznaczyliśmy na kulturę została w tym roku ze względu na pandemię zaoszczędzona. Połowa właśnie tej kwoty, która jest przeznaczona na duży remont, czyli remont elewacji i wejścia do sali została właśnie wykorzystana z tych środków.

Mówi Olaf Napiórkowski wiceburmistrz Żar. Urząd przeznaczył na remont Luny nieco ponad 800 tysięcy złotych.

Mamy już wizualizację i wszystkie potrzebne dokumenty. Jeśli pogoda pozwoli rozpoczniemy prace i na wiosnę będziemy się cieszyć pięknym budynkiem naszej sali Luna.

Prace w Sali Widowiskowej Luna już trwają.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Najbardziej niezawodne auta | ESKA XD - Prosto z salonu #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE