1 listopada

i

Autor: pixabay.com

Odwiedzając żarskie cmentarze możemy pomóc Kacprowi

2022-10-27 9:15

W Żarach trwają przygotowania do 1 listopada. Tradycyjnie w tym dniu mieszkańcy przy żarskim cmentarzu spotkają wolontariuszy z puszkami. Zbiórkę tradycyjnie organizuje żarskie stowarzyszenie Tobie i miastu.

W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc dla 13 letniego Kacpra który cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. W akcji pomagają uczniowie żarskich szkół. Swoją pomoc zaoferowali m.in. uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2, nr 5, podstawówki nr 10 w Kunicach, oraz szkoła do której chodzi Kacper.

Grzegorz Krychowiak trenuje z Legią Warszawa

Zbiórka odbywa się po raz 11. Wolontariuszy będzie można spotkać przy czterech bramach żarskiego szpitala oraz przy nekropolii w Kunicach. ​Łącznie we wszystkich zbiórkach żarskie stowarzyszenie Tobie i Miastu zebrało już ponad 200 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE