Nietypowe spotkanie z nauką w Planetarium Wenus już w lipcu [AUDIO]

2020-06-29 9:30
Planetarium
Autor: pixabay.com

Wyślą minisatelitę w niebo, a następnie będzie można ich spotkać w zielonogórskim Planetarium. Nietypowe czwartkowe spotkanie z nauką w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus! Więcej w artykule.

Czwartkowe Spotkania z nauką to już tradycja w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus! Tym razem spotkanie poprowadzą zielonogórscy uczniowie, którzy wzięli udział w Europejskim Konkursie CanSat.

Bardzo wyjątkowe, dlatego że zazwyczaj odbywają się one w pierwszy czwartek miesiąca. Ponadto planujemy to spotkanie zrealizować z zespołem uczniów ze szkół średnich, którzy biorą udział w Europejskim Konkursie CanSat.

Mówi Waldemar Grabowski z Planetarium Wenus. Czwartkowe Spotkania z nauką w regularnej formie wrócą najprawdopodobniej jesienią.

Akurat 27 lipca uczniowie będą mieli rozmowy finałowe. Trzy dni później chcemy zorganizować takie spotkanie z uczniowie. Jesienią z kolei chcemy wrócić do regularnej organizacji spotkań.

Całość odbędzie się 30 lipca w Planetarium Wenus. Ilość miejsc będzie ograniczona z powodu pandemii koronawirusa, zatem będzie obowiązywała rezerwacja.

Waldemar Grabowski z Planetarium Wenus mówi o Czwartkowym Spotkaniu z nauką
A po Krakowie biegają konie

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE