Na UZ pojawiły się nowe obostrzenia. Wróciły zakazy wejść do budynków

2020-10-13 20:51 Mateusz Jamroz

Przez pandemię koronawirusa na zielonogórskiej uczelni, zajęcia prowadzone są w trybie zdalnym, jednak niektóre kierunki mają zajęcia lokalnie. W obecnej sytuacji - po wprowadzeniu żółtej strefy UZ jeszcze bardziej zaostrza swoje przepisy. Do budynków mogą wchodzić tylko pracownicy oraz studenci, którzy są na specjalnych listach!

Na uniwersytet Zielonogórski wracają zasady z początków pandemii. Do budynków nie będą wpuszczane osoby trzecie.

Zamykamy obiekty uniwersyteckie dla osób z zewnątrz! To znaczy, że do budynków mogą wejść wyłącznie osoby, które w nich pracują. Jeżeli chodzi o studentów, którzy uczestniczą w zajęciach w trybie stacjonarnym będą mogły w nich uczestniczyć. 

Mówi rzecznik UZ Ewa Sapeńko. Studenci, będą mogli wchodzić do budynków, pod warunkiem, że ich dane osobowe znajdą się na listach przygotowanych przez dziekanów wydziałów.

Do budynków będą wpuszczani ci studenci, którzy będą na specjalnej liście. Liście przygotowanej przez dziekanat. Dziekanaty przygotowują te listy i na każdej z portierni te będą się znajdowały. 

Zmieniły się także godziny pracy biblioteki uniwersyteckiej. Ta czynna jest od poniedziałku do piątku od 8 do 19, natomiast w soboty od 9 do 17

Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.