Lubuskie biega dla Ani. Ty również możesz wspomóc leczenie chorej dziewczynki!

2021-04-01 8:19 Klaudia Pieszczyńska
bieg
Autor: pixabay.com

To okazja do tego, żeby spalić nadprogramowe kilogramy po świętach, ale przede wszystkim by pomóc małej Ani chorej na SMA! Niezależnie od tego, w którym rejonie lubuskiego mieszkasz, w Lany Poniedziałek, pokonaj 5 km na świeżym powietrzu w dowolny sposób i wspomóż zbiórkę na rzecz leczenia dziewczynki. Więcej w artykule.

Udało się już zebrać ponad 4,5 mln zł, została jeszcze połowa do tego, żeby mała Ania chora na SMSA otrzymała najdroższy lek świata. Każdy może wspomóc zbiórkę i wziąć udział w wydarzeniu pod hasłem "Lubuskie biega dla Ani". To już w świąteczny poniedziałek.

Fatalny stan Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze

Pogoda jest już zamówiona na całe lubuskie, więc na pewno warto wyjść i postawić na aktywność fizyczną. Świadomość wsparcia małej Ani pomoże naszemu sercu, a aktywność na świeżym powietrzu pomoże naszej duszy. 

Mówi Paweł Pokorski, wolontariusz. Dystans 5 km można pokonać w dowolny sposób, nie tylko biegając, ale również spacerując.

Dystans można pokonać na wiele sposobów - biegając, jeżdżąc na rowerze czy rolkach. Jeżeli konkretna osoba wyrazi taką chęć, to wystawimy jej certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

Dodaje Pokorski. Wydarzenie już 5 kwietnia. Celem biegu jest zebranie 40 tys. zł, do tej pory udało się zebrać prawie 4,5 tys. zł.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl