kosmos

i

Autor: pixabay.com

Kosmiczne e-Mikołajki w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus

2020-11-30 8:28

Warsztaty plastyczne z Szalonym Naukowcem, list czytany przez Kapitana Keplera i zimowe eksperymenty... Kosmiczne Mikołajki w Planetarium Wenus odbędą się 6 grudnia. Całość online w o godzinie 12. Więcej w artykule.

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołąjki w Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus. W ramach wydarzenia nie zabraknie między innymi spotkania z Kapitanem Keplerem. 

Podczas naszego wydarzenia każdy będzie mógł spotkać się z Kapitanem Keplerem, który przeczyta nam kosmiczny list od Świętego Mikołaja. 

Mówi Waldemar Grabowski z Planetarium Wenus. Na warsztatach plastycznych będzie można nauczyć się tworzenia śnieżnych kul i kalendarza adwentowego.

Nasz Szalony Naukowiec poprowadzi wyjątkowe warsztaty plastyczne, a do tego jeden z naszych specjalistów pokaże jak wykonać kosmiczne eksperymenty. 

Dodaje Grabowski. E-Mikołajki w Planetarium Wenus 6 grudnia o godzinie 12. Transmisja na facebookowym profilu Planetarium.

"Edukacyjny ekotaras" w Olsztynie. Wirtualny spacer i wizualizacja
Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE