Koniec zabawy. Czas na play-offy!

2022-07-25 12:56
Falubaz
Autor: Maciej Juszczak

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź rywalem Stelmetu Falubazu Zielona Góra w pierwszej rundzie play-off. Zwycięzca awansuje do półfinału. By wywalczyć awans do PGE Ekstraligi trzeba pokonać trzy drużyny.

Zielonogórscy żużlowcy fazę zasadniczą zakończyli tak jak rozpoczęli - stratą punktów z ekipą z Gniezna, ale pozostałe mecze dały Falubazowi drugą lokatę po pierwszej rundzie i teraz zmierzy się z piątym - Orłem Łódź. W pozostałych parach Abramczyk Polonia Bydgoszcz podejmie Zdunek Wybrzeże Gdańsk, a Trans MF Landshut Devils zmierzy się się z Cellfast Wilkami Krosno.

Ekipa Orła Łódź na własnym torze sprawiła Falubazowi dużo problemów i po bardzo wyrównanym meczu był remis po 45. W rewanżu Stelmet Falubaz był już dużo lepszy i zdeklasował rywali.

Zobaczymy jak będzie teraz. Pierwszy mecz w Łodzi prawdopodobnie w niedzielę 7 sierpnia, rewanż tydzień później w Zielonej Górze.

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE