Już za niecały miesiąc startuje najpiękniejsza domówka na świecie! [AUDIO]

2020-06-30 17:41 Mateusz Jamroz
WOSP
Autor: WOŚP

Fani Pol'and'Rock Festiwalu zastanawiali się, co będzie z tegoroczną edycją święta. Jurek Owsiak potwierdził, że Pol'and'Rock Festiwal odbędzie się w tym roku, ale w innej formule. Festiwal odbędzie się przez internet!

Już za kilkanaście dni odbędzie się 26 edycja Pol'and'Rock Festiwalu. Ta będzie jeszcze bardziej niezwykła, ponieważ odbędzie się w domach fanów! Każdy kto będzie chciał dołączyć do festiwalu będzie mógł to zrobić łącząc się w jedną wielką rodzinę, która będzie dobrze się bawić podczas festiwalu. 

Pol'and'Rock Festiwal to 3 dni nie tylko dobrej zabawy, ale także wykładów, szkoleń oraz oczywiście najlepszej muzyki na żywo. 

30 lipca Roman Polański otworzy najpiękniejszą domówkę świata. Właśnie wtedy rozpoczną się Warsztaty Sztuk Przepięknych, te będą trwały przez cały festiwal. Każdego dnia będą nowi goście, którzy będą radzić i rozmawiać. Jednym z gości będzie Janusz Gajos oraz Wojciech Mann. 

Muzyczną ucztę otworzy Majka Jeżowska. Zaraz po niej wystąpią Jelonek, Pull the Wire, Enej i to nie wszyscy. Natomiast w piątek zagra happysad, Big Cyc oraz Łydka Grubasa. W sobotę zagra Urszula, Acid Drinkers, Farben Lehre a nawet Kwiat Jabłoni czy Nocny Kochanek. 

Festiwal będzie nadawany na żywo na kanałach internetowych WOŚP. Start już 30 lipca. 

Jurek Owsiak opowiada o tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festiwal
Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.