Już dziś startuje Forpoczta Kozzi Film Festiwalu!

2021-06-09 8:18
teatr
Autor: pixabay.com

Opowieść o życiu, poruszająca ważny problem przemocy domowej. Już dziś inauguracja Forpoczty Kozzi Film Festiwalu. Pierwszym wydarzeniem festiwalu będzie Czytelnia Dramatu, podczas której będzie można posłuchać "Farmaceuty" Anny Dykczak, która napisała tekst specjalnie na tę okazję. Więcej w artykule.

Już dziś startuje Forpoczta Kozzi Film Festiwalu. To w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Sonda
Wakacje 2021 - czy powinny trwać krócej czy dłużej?

To właśnie u nas odbędzie się swoisty seans, bo ten dramat pod wszystkimi dosłownościami, skrywa nienachalnie wprowadzaną opowieść główną, która dotyczy przemocy domowej.

Mówi Janusz Łastowiecki z biblioteki. Dramat będzie czytać aktorka Lubuskiego Teatru - Anna Stasiak.

Czytelnia dramatu już dziś o godzinie 18:30. Całość będzie transmitowana online na facebookowym profilu Norwida. Wydarzenie odbędzie się hybrydowo, również z udziałem publiczności.

Chińska Noc Muzeów w Muzeum Ziemi Lubuskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE