Jeździsz na rolkach lub wrotkach? Przeczytaj o tej akcji!

2021-09-24 7:19
rolki
Autor: pixabay.com

To będzie już piąty Night Skating w naszym regionie. Już ​w niedzielę 26 września rolkarze z Żar mogą przyjechać do Zielonej Góry by wziąć udział we wspólnej akcji.

Akcja polega na tym, że po prostu : rolkarze i wrotkarze z regionu przejadą ulicami Zielonej Góry. Jak sama nazwa Night Skating wskazuje - będzie to nocny przejazd. Początek akcji o godzinie 19:00.

W całości mogą wziąć udział wszystkie osoby, które jeżdżą na rolkach lub wrotkach. Osoby poniżej 15 roku życia - tylko pod opieką dorosłych.

Długość trasy to około 6 kilometrów. Start na Placu Bohaterów Westerplatte. Uczestnicy pojadą w lewo w kierunku Alei Wojska Polskiego, dalej do skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego, znów na Aleję Wojska Polskiego do ronda PCK, później Aleją Zjednoczenia , ulicą Aglomeracyjną, Dworcową, Westerplatte i meta również na Placu Bohaterów.

Organizatorzy szacują, że przejazd potrwa około godziny. #5 Night Skating w Zielonej Górze w najbliższą niedzielę.

Jakie są najważniejsze zasady protokołu dyplomatycznego? Przydadzą się każdemu! [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Precedencja to:
Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE