zdrowie

i

Autor: pexels.com

Jeszcze w tym miesiącu Lubuski Piknik Zdrowia!

2022-04-08 8:45

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy w tym roku Lubuski Piknik Zdrowia. Całość 20 kwietnia na terenie Regionalnego Centrum Animacji Kultury.

Pierwszy Lubuski Piknik Zdrowia będzie częścią większego wydarzenia - Lubuskiego Kongresu Zdrowia. ​Całość w środę 20 kwietnia. Podczas imprezy zaprezentują się lubuskie lecznice , na przykład Szpital Uniwersytecki w Winnym Grodzie, Lubuskie Centrum Ortopedii w Świebodzinie, Lubuski Specjalistyczny Szpital Pulmonologiczno-Kardiologiczny w Torzymiu czy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze.

W programie jest też nauka pierwszej pomocy dla przedszkolaków. Tu pomoże pluszowy Ratmiś. Dzieci dowiedzą się jak wezwać pomoc, obejrzą też wnętrze karetki. Zaplanowano też gry i zabawy. Ponadto w programie pikniku znajdują się też warsztaty na temat uzależnień behawioralnych.

Z kolei na stoisku gorzowskiego szpitala będzie można zobaczyć jak pracuje robot da Vinci.​

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE