Falubaz wygrywa w 3 rundzie PGE Ekstraligi

2020-06-29 11:31 Mateusz Jamroz
Falubaz
Autor: Foto Forysiak

Po srogiej porażce z Wółkniarzem Częstochowa Falubaz Zielona Góra wziął się w garść i pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz. Po pierwszych biegach drużyna z Zielonej Góry prowadziła, jednak reszta spotkania była już remisowa. Tak naprawdę o wyniku zdecydował odstani, piętnasty bieg.

Falubaz Zielona Góra w miniony weekend podjął na W69 drużynę z Grudziądza. Początki meczu były wyrównane, później Zielonogórzanie nadrabiali małe straty. Kibice, którzy bili na stadioanch i przed telewizorami do ostatniego biegu nie widzieli kto będzie zwycięzcą tego pojedynku. Jednak w ostatnim biegu Falubaz zwyciężył 48 do 42. Był to pierwszy wygrany mecz w Zielonej Górze.

Cieszę się, że wygraliśmy, rollercoaster moich zawodników, bo Jensen ostatnio 0 a teraz 10, troszkę słabiej kapitan, młodzieżowcy dobrze pojechali. Należy się cieszyć ze zwycięstwa, mamy kolejne dwa duże punkty i oby tak dalej.

mówi trener Piotr Żyto. Najlepszymi zawodnikami w Falubazie okazali się Michael Jepsen Jensen oraz Patryk Dudek. Chodź ten ostatni twierdzi, że dalej szuka swojego momentu startowego.

Najważniejsze, że udało się wygrać ten mecz bo jak wiadomo następne będą ciężkie, a dwa punkty mamy u siebie. Było ok, jednak dalej szukam gdzieś tam momentu startowego, bo z tym mam problem od jakiegoś czasu. Czuję, że motocykle jadą ale nie mam pierwszych pięciu metrów ze startu i tu jest problem.

dodaje Patryk Dudek. Kolejny mecz Falubazu już w tę niedzielę. Zielonogórzanie pojadą do Wrocławia i zmierzą się z Betard Sparta Wrocław o godzinie 16.30

10. Akcja obrączkowania bocianów w powiecie siedleckim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.