film

i

Autor: pixabay.com

Dziś kolejne spotkanie w ramach "Prozy Poetów". Tym razem z Małgorzatą Imielską

2020-12-01 7:46

Reżyserka i filmoznawca porozmawiają o przenikaniu filmu i teatru. A to już dziś w ramach 10. Festiwalu im. Anny Tokarskiej "Proza Poetów". O godzinie 18 odbędzie się spotkanie online z Małgorzatą Imielską oraz Łukaszem Maciejewskim. Więcej w artykule.

Już dziś odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach 10. Festiwalu im. Anny Tokarskiej "Proza Poetów". Tym razem porozmawiają ze sobą Małgorzata Imielska oraz Łukasz Maciejewski. 

Małgorzata Imielska głównie tworzy filmy dokumentalne. Ma w swoim dorobku również kilka produkcji fabularnych, w tym najnowszy - "Wszystko dla mojej matki". 

Mówi Anna Urbańska z zielonogórskiego Norwida. Reżyserka za ten film otrzymała wiele nagród, m.in. Grand Prix 6. Festiwalu Filmu, Teatru i Książki - Kozzi.

Jest to dobry, mocny film. Opowieść o dorastaniu i o osamotnieniu. Każdemu polecam tę produkcję. 

Dodaje Urbańska Spotkanie odbędzie się dziś o godzinie 18. Całość będzie transmitowana na facebookowym profilu biblioteki.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE