Bieg "Policz się z cukrzycą" w Żarach pod koniec stycznia. Pobiegniecie?

2021-01-22 10:27 Aleksandra Kanoniak
bieg
Autor: Pixabay.com

Pobiegną, ale w nieco innej formie. 31 stycznia w całej Polsce i również w Żarach będzie grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tradycyjnym już jej punktem jest bieg "Policz się z cukrzycą", którego w naszym mieście i tym razem nie zabraknie.

To będzie już 15 edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Lokalnie organizuje go żarski oddział PTTK, ale w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa odbędzie się w nieco zmienionej formie.

Całość w niedzielę 31 stycznia. Miejsce zbiórki to wejście do Zielonego Lasu przy basenie miejskim. Impreza ruszy o godzinie 12:00 i potrwa do 15:00. Zasady : każdy mieszkaniec Żar będzie pokonywał trasę w wyznaczonym przedziale czasowym.

Można biec indywidualnie lub z rodziną. Zadanie to pokonać pięć kilometrów. Można to zrobić na przykład biegiem, rowerem czy marszem z kijkami. Wystarczy wrzucić datek do puszki i można startować.

Uczestnicy biegu otrzymają dyplomy i gadżety. Bieg "Policz się z cukrzycą" w Żarach 31 stycznia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

"Edukacyjny ekotaras" w Olsztynie. Wirtualny spacer i wizualizacja