Zamość: ZDK ogłasza konkurs plastyczny dla Fejsbukowiczów

2020-03-19 15:36
zamość
Autor: https://pixabay.com/pl/

Zamojski Dom Kultury zachęca wszystkich użytkowników internetu do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Sto lat Zamojszczyzno!". Zabawa ma związek z obchodami 35-lecia Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"

Zamojski Dom Kultury znalazł twórczy sposób na nudę ale i na świętowanie obchodów  istnienia ZPiT "Zamojszczyzna"

- W tym tygodniu wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować konkurs plastyczny  dla wszystkich, którzy są teraz w domach  i nie mogą przyjść do Zamojskiego Domu Kultury. Oprócz tego, że konkurs jest formą zabawy  jest również  powodem do świętowania 35- lecia Zespołu Pieśni i Tańca Zamojszczyzna. Konkurs skierowany jest do wszystkich Fejsbukowiczów, którzy polubili i obserwują konto Zamojskiego Domu Kultury - mówi kierownik Działu marketingu  ZDK  Zamojskiego Domu Kultury- Katarzyna Figura

ZDK zachęca do przesyłania prac plastycznych zawierających skojarzenia z Zespołem Pieśni i Tańca Zamojszczyzna

- Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich, którzy lubią rysować i malować. Prace mogą być wykonane dowolną techniką. Na naszej stronie fejbsukowej znajduje się post dotyczący konkursu. Zdjęcie swojej pracy należy umieścić w komentarzu pod postem i koniecznie dodać swoje  imię i nazwisko. Zachęcamy do dołączenia do naszej  zabawy - dodaje  Katarzyna Figura.

W konkursie może wziąć udział każdy. Prace należy nadsyłać do  30 marca 2020 r. do godz. 19:00. Regulamin konkursu dostępny jest na  stronie https://bit.ly/2U30Cbx.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE