Zamość: Zamojski Dom Kultury zaprasza na zajęcia pozaekranowe

2021-01-12 13:06 Wioletta Sawa
ferie
Autor: ZDK

​Ferie zimowe już na półmetku. Wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu ma dla najmłodszych zamojski dom kultury. Placówka zaprasza na pozaekranowe, rodzinne ferie.

- Nazwaliśmy je pozaekranowymi żeby uczniowie, którzy po 8 godzin wpatrują się w ekran mogli zrobić coś na żywo. Zajęcia poza internetem , robimy to nożyczkami , klejem, kredkami, w domu patrząc na siebie nawzajem a nie na  w ekran komputera.  Jest to aktywność poza WIFI, jest to aktywność rodzinna , dzieci  z rodzicami, z dziadkami - mówi instruktorka teatru i literatury oraz organizatorka ferii w Zamojskim Domu Kultury- Diana Maciąg.

Żeby wziąć w nich udział wystarczy wejść na strone internetową lub  konto Zamojskiego Domu Kultury  i ściągnąć sobie zawarte tam gry I zabawy.

- Warto się zaangażować dla samego siebie, dla fajnego czasu spędzonego z dziećmi. Warto się też zaangażować bo będziemy wybierali najbardziej aktywnż rodzinkę - dodaje Diana Maciąg.

Każda rodzina może wstawić pod postem z zadaniem jedną fotografię, ukazującą jak wykonuje zadania lub efekt tych prac np już gotową pokolorowaną kolorowankę. Konkurs trwa do 16 stycznia . Wszystkie zdania i szczegóły znajdziecie na kontach ZDK.