Zamość: Trwają prace na ulicy Wojska Polskiego i ulicy Lubelskiej. Są utrudnienia

2020-05-21 8:23 Wioletta Sawa
zamość
Autor: Wioletta Sawa

Na ulicy Wojska Polskiego w Zamościu nadal utrudnienia. Z przeszkodami spotykają się piesi i rowerzyści na ulicy Lubelskiej i Piłsudskiego.

Na ulicy Wojska Polskiego w Zamościu nadal utrudnienia w ruchu. Trwa tam dokańczanie budowy kolektora deszczowego. Drogowcom pozostało jeszcze 100 metrów. Cierpliwością musza wykazać się również piesi i rowerzyści przemierzający ulicę Lubelską. Trwa tam budowa chodnika i ścieżki rowerowej.

- Część ścieżki rowerowej na ulicy Lubelskiej posiada już nawierzchnię z masy asfaltowej. Układane są chodniki z płyt. Rozpoczęte zostały prace związane z usuwaniem kolizji energetycznych. Rejon energetyczny wymienia kable średniego napięcia i dalej kontynuowane są prace z budową chodnika na ulicy Wojska Polskiego - informuje dyrektor Wydział Inwestycji Miejskich i Zamówień Publicznych Miasta Zamość-  Stanisław Flis

Większe utrudnienia w ruchu już wkrótce. Za kilka tygodni ruszy budowa ronda. Skrzyżowanie o ruchu okrężnym pojawi się na zbiegu ulic Wojska Polskiego, Lubelskiej, Wiejskiej i ulicy Piłsudskiego.