Zamość: Spektakl Fundacji Sztukmistrze

2021-10-20 10:29
Gradient Fundacja Sztukmistrze
Autor: Zamojski Dom Kultury

Akrobatyka naziemna, powietrzna, żonglerka, iluzja. To wszystko do zobaczenia już w najbliższy wtorek (26 października) o godzinie 19:00 w spektaklu "Gradient" w Zamojskim Domu Kultury.

W Zamojskim Domu Kultury trwa Jesień Teatralna. We wtorek (26 października) o godzinie 19:00 w odnowionej sali widowiskowej ZDK kolejny spektakl. Tym razem będzie to "Gradient". Na scenie, obok licznych form ruchu, będzie można zobaczyć akrobatykę naziemną, powietrzną, żonglerkę i iluzję optyczną w wykonaniu performerów z Fundacji Sztukmistrze.

Mam nadzieję, że całe rodziny będą się podczas tego spektaklu bawić. Fundacja Sztukmistrze, to jest ta sama Fundacja, która organizuje cudowny, niezwykły Karnawał Sztukmistrzów w Lublinie i która realizuje przegląd propozycji w ramach działań Nowego Cyrku podczas Cyrkulacji w Lublinie. — mówi Joanna Bilska- Pawłowska z ZDK.

To będzie już kolejny spektakl zamojskiej Jesieni Teatralnej. Wydarzenie finansowane jest przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w ramach programu Teatr Polska. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia znajdziecie na stronie zdk.zamosc.pl