zamość

i

Autor: https://pixabay.com

Zamość: Ruszyły zapisy na warsztaty fotograficzne dla dorosłych!

2022-07-07 8:32

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne organizuje po raz piąty warsztaty fotograficzne dla osób dorosłych! Do udziału zaproszone są osoby dorosłe, które chcą się nauczyć fotografować, albo rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne.

- Na naszych warsztatach zapoznacie się z historią i poznacie różne trendy fotograficzne, nauczycie się obsługiwać sprzęt i świadomie wykorzystywać jego możliwości. Będziecie mogli posłuchać o portrecie, reportażu czy krajobrazie. Nauczycie się jak na różne sposoby pokazać ruch na zdjęciu oraz wykorzystywać małą głębię ostrości. Zajęcia łączą teorię z praktyką. Będziecie fotografować w plenerze i w profesjonalnym studiu. W programie przewidujemy też pokaz pracy w ciemni fotograficznej oraz ćwiczenia z obróbki cyfrowej- informują organizatorzy.

Warsztaty są dwudniowe i odbędą się 17 września i 1 października 2022 roku w godzinach 9.00-18.00. 17 września zajęcia -  w Osiedlowym Domu Kultury Okrąglak, przy ul. Wyszyńskiego 28a w Zamościu. 1 października -  w Agroturystyce TAMIGA w Czernięcinie Głównym 31.

Warsztaty poprowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem fotograficznym:Paweł Czop: specjalista w dziedzinie fotoreportażu, instruktor w dziedzinie obróbka cyfrowa, uczestnik wystaw zbiorowych, autor publikacji fotograficznych, sekretarz Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, specjalista od marketingu.Wojciech Kapuściński: instruktor fotografii, specjalista w dziedzinie fotografii portretowej i dokumentalnej, wiceprezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, kurator Galerii Fotografii Ratusz.Tadeusz Mierzwa: specjalista w dziedzinie fotografii krajobrazowej, instruktor fotografii studyjnej, autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych.Piotr Komajda: specjalista w dziedzinie fotografii dokumentalnej i reportażu, autor wystaw indywidualnych i zbiorowych, członek Zarządu Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.Andrzej Pogudz: instruktor fotografii (od wielu lat prowadzi Młodzieżową Pracownię Fotografii Negatyw), specjalista w dziedzinie fotografii analogowej i dokumentalnej, autor licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Prezes Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Warsztaty zakończą się uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu . Liczba miejsc ograniczona!

Termin warsztatów:- 17 września  2022 r. godz. 9.00 – 18.00 – Osiedlowy Dom Kultury Okrąglak, Wyszyńskiego 28 a- 01 października 2022 r. godz. 9.00 – 18.00 – Czernięcin Górny 31, Agroturystyka „Tamiga”

Dzień pierwszy: 17 września  godz. 9.00 – 18.00 – miejsce zajęć: Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”, Pracownia Fotografii „Negatyw” (zajęcia z ciemni)

Dzień drugi: 01 października godz. 9.00 – 18.00 – Agroturystyka „Tamiga”, Czernięcin Główny 31 (miejsce jest wyspecjalizowane w kierunku grup fotograficznych).

Aby wziąć udział w warsztatach należy:1. Wysłać maila na adres ztf@ztf.pl podając następujące dane: imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu.2. Dopiero po otrzymaniu maila zwrotnego (nie wcześniej) przelać 350,00 złotych na podane konto.

W cenie warsztatów jest dwudniowy kurs, wyżywienie podczas drugiego dnia oraz wynajęcie lokalu i studia fotograficznego.

Warsztatowicze na kursie  nauczą się  podstaw fotografii,  technik fotografowania, wywoływania zdjęć i doboru sprzętu . Szczegółowe informacje znajdziecie  na stronie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.

zamość

i

Autor: ZTF
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE