Zamość: Podziemia Zamościa do odkrycia. Kolejna wycieczka tematyczna już 18 października

2020-10-15 15:14 WS
zamość
Autor: http://zci.zamosc.pl

​Co ciekawego skrywają podziemia Zamościa? Jakie legendy są z nimi związane? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć podczas niedzielnej wycieczki tematycznej"Podziemny Zamość"

- Już w najbliższą niedzielę ostatnia już w tym roku wycieczka tematyczna. Tym razem zwiedzimy podziemia Zamościa. Przewodnik zaprowadzi zwiedzających do miejsc, gdzie znajdują się różnego rodzaju podziemne przejścia. Zapewne uda nam się wejść do niektórych z nich do środka. Ta wycieczka ma na celu rozwiać niektóre wątpliwości i legendy. Przewodnik opowie gdzie znajdują się podziemia, przytoczy związane z nimi legendy. Wycieczka jest między innymi po to, żeby uściślić wiedzę na temat podziemnych przejść w Zamościu-mówi pracownik Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu- Wojciech Sachajko.

Ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacje są prowadzone telefonicznie. Wycieczka już 18 października. Udział w niej jest bezpłatny.  Zwiedzanie będzie przebiegać w ścisłym reżimie sanitarnym. Start o godzinie 11.00.

Ten chodnik powstał w jedną noc! Mieszkańcy Wilanowa wzięli sprawy w swoje ręce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.