Zamość: Nocowanie w zoo

2022-08-10 13:15
noc w zoo
Autor: pixabay.com

Co dzieje się w ogrodzie zoologicznym, kiedy wszyscy śpią? Będzie można sprawdzić nocą z 12 na 13 sierpnia. Zmojskie zoo zaprasza na wyjątkową przygodę. Na uczestników czeka zwiedzanie z przewodnikiem, ognisko, spanie pod namiotem, a nawet poranna gimnastyka.

Zamojski Ogród zoologiczny zaprasza na niezwykłą przygodę - Zoo nocą 2022. Każdy chętny, niezależnie od wieku będzie miał okazję do spędzenia wieczoru, nocy i poranka na terenie zoo. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 12 sierpnia o godzinie 19:00 spotkaniem z "Wyjątkowym wolontariuszem Zoo nocą 2022" - Adamem Wajrakiem, który opowie o wilkach.

Kolejnym punktem nocnej przygody będzie spacer po zoo z przewodnikiem ze szczególnym uwzględnieniem zwierząt należących do gatunków aktywnych właśnie nocą. Następnie zapraszamy wszystkich do wspólnego biesiadowania przy ognisku, gdzie upieczemy kiełbaski. I tutaj uwaga: każdy uczestnik we własnym zakresie zapewnia sobie poczęstunek. Po spędzeniu nocy w namiocie, chętni będą mogli wziąć udział w porannej gimnastyce z trenerem fitness oraz uczestniczyć w porannym karmieniu zwierząt na terenie mini zoo. — mówi Marta Romaniuk z zoo w Zamościu.

Liczba miejsc jest ograniczona, a wejściówki na ten wyjątkowy biwak będzie można nabyć wyłącznie w kasie głównej ogrodu w dniach 10-11 sierpnia br. w godzinach 9.00-18.00. Więcej szczegółów znajdziecie na zoo.zamosc.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE