telefon

i

Autor: pixabay.com

Spektakl

ZAMOŚĆ: Młodzi o relacjach. Czasem skomplikowanych

2023-03-23 17:11

Działają teatralnie przy Zamojskim Domu Kultury i zapraszają na premierę spektaklu. Grupa Drobiazg 5 kwietnia zaprezentuje "Czarne skrzynki".

Grupę teatralną Drobiazg ZDK tworzą uczniowie zamojskich szkół ponadpodstawowych. Ponad rok przygotowywali spektakl, a teraz zapraszają rówieśników i nie tylko, na premierę. 5 kwietnia w sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury o godzinie 18:00 będzie można zobaczyć "Czarne skrzynki". Scenariusz jest inspirowany włoskim filmem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie".

Grupa ludzi, która się zna naprawdę długo i nagle się okazuje, że nie za bardzo wiedzą o sobie cokolwiek. Jest to trochę wystawienie na próbę swoich przyjaźni. Tytuł spektaklu to "Czarne skrzynki", dlatego że telefony to trochę nasze czarne skrzynki, rejestrują każdy nasz ruch, przesyłamy tam sobie ważne treści. I jak okazuje się w spektaklu, że trzeba to nagle pokazać, no to zapisane są tam rzeczy, którymi chcemy się podzielić, ale też takie, którymi nie bardzo chcemy się dzielić. — mówi Diana Maciąg, reżyserka spektaklu.

Spektakl skierowany jest do osób powyżej 14 lat. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w sekretariacie ZDK. Więcej informacji znajduje się na stronie Zamojskiego Domu Kultury.

Polecany artykuł:

Otwarcie basenu już wkrótce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE