Zamość: MKS Padwa Zamość zaprasza na Festiwal Sportu dla Rodziny

2021-06-11 8:59 Wioletta Sawa
zamość
Autor: fb MKS Padwa Zamość

Konkurencje sportowe, pływanie kajakiem po akwenie w parku , występy taneczne i wokalne z MDK-u , symulator dachowania , gry i zabawy WORD to tylko część atrakcji, które czekają na wszystkich którzy w niedziele wybiorą się na festyn organizowany przez Klub Sportowy Padwa Zamość.

- To festyn dla całych rodzin. Festyn jest podziękowaniem dla naszych wiernych kibiców , mieszkańców Zamościa i okolic za wsparcie przez cały rok dla naszych zespołów, dla naszych działań, dla naszych drużyn młodzieżowych, dla naszych drużyn seniorskich  jest to też podziękowanie dla wszystkich którzy cały czas chcą nam pomagać  - informuje prezes MKS Padwa Zamość - Sławomir Tór.

Na festynie każdy znajdzie coś dla siebie. Od malucha po dorosłego. A kibice I sympatycy Padwy Zamość będą mieli niezwykłą okazję spotkać na żywo zamojskich szczypiornistów.

- Będą zawodnicy na festynie, będzie można  zadać im pytania. Będzie można dostać autografy ale będzie można również tak normalnie  porozmawiać z naszymi szczypiornistami. Zespół grający i  nasi kibice tworzy całość , naszym zdaniem ma to sens - dodaje Sławomir Tór.

To już 7. Edycja Festiwalu Sportu dla Rodziny organizowanego przez MKS Padwę Zamość w ramach zadania „Aktywni i zdrowi”. Impreza odbędzie się w niedziele 13 maja w Parku Miejskim w zamościu. Start od godziny 13.00.