Muzeum Arsenał

i

Autor: M.S Eska Zamość

Zamość: Kto Ty jesteś? Polak mały! Kreatywne warsztaty w Arsenale

2022-11-04 15:01

Muzeum Fortyfikacji i Broni zaprasza najmłodszych zamościan do udziału w zajęciach edukacyjnych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczestnicy stworzą własne patriotyczne eko torby oraz dowiedzą się więcej o symbolach narodowych.

Rozmowy o symbolach narodowych i warsztaty kreatywne. To propozycja zamojskiego Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał na uczczenie Święta Niepodległości skierowana do najmłodszych, czyli dzieci w wieku 6 - 12 lat.

To już szósta edycja naszych edukacyjno- patriotycznych zajęć pn. Kto Ty jesteś? Polak mały! Zapraszamy 11 listopada na godzinę 14:00 do Pawilonu pod Kurtyną. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne zadania do wykonania. Będziemy m.in. tworzyć swoje własne eko torby i ozdabiać je w sposób patriotyczny. — mówi Kinga Kołodziejczyk z Muzeum Arsenał w Zamościu.

Część plastyczną poprzedzi tradycyjnie element edukacyjny. Młodzi uczestnicy zwiedzą część stałej wystawy w Pawilonie pod Kurtyną, poświęconą odzyskaniu niepodległości i czasom I wojny światowej. Tematem przewodnim będzie znak Orła Białego.

Szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie na stronie muzeumarsenal.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE