Zamość: Trwa malowanie i oczyszczanie. Kryta pływalnia zmienia się na lepsze.

2020-05-21 8:06 Wioletta Sawa
zamość
Autor: https://pixabay.com/pl/

OSIR postanowił wykorzystać wymuszony epidemią przestój i prace renowacyjne prowadzi teraz. Dzięki temu nie będzie przerwy technicznej na zamojskiej krytej pływalni na przełomie sierpnia i września.

Kryta pływalnia w Zamościu z powodu epidemii koronawirusa nadal jest zamknięta dla miłośników pływania. Ośrodek sportu i rekreacji w Zamościu prowadzi w tym czasie  prace mające na celu renowację obiektu i ulepszenie jego funkcjonowania.

- Udało nam się całkowicie spuścić wodę z basenów i wymienić ją na nową. Oprócz tego wyremontowaliśmy niecki i fugi, wymieniliśmy płytki na nowe. Wymieniliśmy częściowo oświetlenie na ledowe, co pozwoli nam zaoszczędzić środki. Malowaliśmy, oczyszczaliśmy, odświeżaliśmy- mówi  Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu- Marcin Ferens

Zjeżdżalnia również przeszła renowację.

- Został wyremontowany ślizg i hamownia. Położono również nową nawierzchnię. Wyremontowane zostały schody. Mamy gwarancję, że ta zjeżdżalnia jest bezpieczna dla użytkowników - dodaje Marcin Ferens


Trwają jeszcze drobne prace polegające na doczyszczaniu i domalowaniu łazienek. Kończona jest również sauna. Całość prac ma zakończyć się w maju.

COŚ DOBREGO #020