Miłość

i

Autor: pixabay.com

Zamość: Interaktywny warsztat o miłości

2023-02-08 16:06

Z okazji Walentynek Zamojski Dom Kultury zaprasza najmłodszych na zajęcia, których tematem będzie miłość.

Zbliżające się Walentynki to dobry pretekst do rozmowy o miłości, również z najmłodszymi. Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci wieku od 5 roku życia na interaktywny warsztat o uczuciu, które góry przenosi. Zajęcia odbędą się 11 lutego o godzinie 11:00.

Każdy z nas chce być szczęśliwym, chce kochać i być kochanym, dla każdego jest to coś innego. Warto całe podejście do miłości rozpocząć od podróży w głąb siebie. I to właśnie z uczestnikami zrobimy, miłość rozbierzemy dosłownie na czynniki pierwsze. Gwarantujemy, że będzie miło, lekko i przyjemnie i co najważniejsze - wartościowo. — mówi Agata Korcz - Rozłowska z ZDK.

Uczestnicy poznają również historię 13-letniej Emilki, z którą dosłownie ktoś podzielił się sercem. Dziewczynka wraz z rodzicami, podczas ostatniego finału WOŚP przekazała na licytację statuetkę, którą otrzymali po przeszczepie serca Emilki. Na warsztat obowiązują zapisy, których można dokonać kupując bilet. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie ZDK.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE