Zamość: II Edycja konkursu fotograficznego "Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie"

2021-04-22 17:33 M.S
konkurs fotograficzny
Autor: powiatzamojski.pl

Nagrodzone fotografie przedstawiające dziedzictwo i urok regionu znajdą się w kalendarzu Powiatu Zamojskiego. Patronat nad konkursem objął starosta zamojski.

Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie to nazwa II edycji konkursu fotograficznego pod honorowym patronatem starosty zamojskiego. Udział w nim może wziąć każda osoba, która amatorsko lub zawodowo zajmuje się fotografią i jest mieszkańcem naszego powiatu.

Tematem konkursu jest powiat zamojski, jego dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe, tradycyjne i historyczne. Na zgłoszenia czekamy do 31. września 2021 roku. Konkurs ma charakter otwarty, może brać w nim udział każda zainteresowana osoba, która amatorko lub zawodowo zajmuje się i jest mieszkańcem powiatu zamojskiego. Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia wraz z imieniem i nazwiskiem autora znajdą się w kalendarzu powiatu zamojskiego na 2022 rok. Przewidzieliśmy także nagrody finansowe za I, II i III miejsce, odpowiednio w wysokości 800 złotych, 600 złotych oraz 400 złotych. Ponadto autorzy 9 wyróżnionych prac otrzymają nagrody finansowe w wysokości 200 złotych. mówi dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu, Artur Piaseczny:

Zdjęcia można zgłaszać do końca września tego roku, a wszystkie dodatkowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie powiatzamojski.pl.

Raport z anteny 22.04, godz.10