Zamość: Zamojski Dom Kultury zorganizuje geograficzne warsztaty kulinarne

2021-04-06 8:26 Wioletta Sawa
zamość
Autor: ZDK

Poznają Azję od kuchni, wykonają kolorowe mandale i będą tworzyć z gliny. To wszystko czeka na małych uczestników warsztatów „Smaki Azji” organizowanych w Zamojskim Domu Kultury. Start już jutro.

Zamojski Dom Kultury organizuje  kreatywne warsztaty dla najmłodszych.

- Już 7 kwietnia odbędą się wspaniałe warsztaty online. Będą one wyjątkowe. Na spotkaniu dzieci nie tylko poznają Azję ale również jej kulturę kulinarną . Każdy uczestnik warsztatów otrzyma specjalne pudełko z różnymi gadżetami potrzebnymi do uczestnictwa w tych warsztatach. Będą tam różne fajne niespodzianki - informuje Kierownik Działu Marketingu Zamojskiego Domu Kultury- Katarzyna Figura.

Zajęcia są bezpłatne, odbędą się 7 kwietnia o godzinie 16.00 na platformie zoom. Poprowadzi je Agata Korcz-Rozłowska- autorka bajek edukacyjnych, gier miejskich na przykład ,  interaktywnej gry terenowej: "Zamojski Poszukiwacz Przygód", scenariuszy warsztatów i szkoleń.

Warsztaty "Smaki Azji " będą w ramach projektu Za horyzont wyobraźni realizowanego w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Miasta Zamość na 2021 rok.