Zamość: Obostrzenia epidemiczne na Komendzie Miejskiej Policji nadal obowiązują

2021-06-11 8:03 Wioletta Sawa
zamość
Autor: Wioletta Sawa

​Zamojska policja nadal zaleca ograniczanie kontaktów i wizyt w komendzie w przypadku spraw nie wymagających natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy.

- Pomimo tego że w Polsce odnotowujemy spadek zachorowań na covid- 19 to kierujemy gorący apel z naszej strony do mieszkańców powiatu zamojskiego  aby ograniczali wizyty na komendzie  jeśli nie ma takiej bezpośredniej potrzeby. Prosimy aby takie sprawy  załatwiać drogą telefoniczną, mailową lub w formie papierowej. Staramy się ograniczać bezpośredni kontakt z interesantami oczywiście ze względu na ich bezpieczeństwo- informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu-  starszy aspirant Dorota Krukowska- Bubiło.

Mieszkańcy powiatu zamojskiego mogą w takich przypadkach również korzystać z aplikacji "Moja Komenda" , gdzie mogą poinformować o zdarzeniu lub zgłosić potrzebę kontaktu z dzielnicowym . Narzędzie zapewnia też dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów obiektów policyjnych oraz kontakt ze wszystkimi dzielnicowymi na terenie kraju.aplikacje można pobrać na stronie policja.pl

W nagłych przypadkach zagrażającym życiu lub zdrowiu należy korzystać z numerów alarmowych 112 lub 997