Zamość: Funkcjonariusze dostali sygnały w sprawie podpalenia punktu szczepień

2021-08-03 10:00
zamość
Autor: KMP Zamość

Zamojska policja otrzymała pierwsze sygnały w sprawie podpalacza. Objęła też nadzorem mobilny punkt szczepień przeciw Covid- 19 znajdujący się na Rynku Solnym w Zamościu.

- Otrzymujemy sygnały od ludzi, którzy po obejrzeniu monitoringu mają swoje spostrzeżenia na temat tego zdarzenia. Każdą taką informację weryfikujemy aczkolwiek do chwili obecnej nikt nie usłyszał zarzutów - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu- Dorota Krukowska- Bubiło.

Od wczoraj, 2 sierpnia Mobilny Punkt Szczepień  znajdujący się na Rynku Solnym w Zamościu został objęty nadzorem policji:

- Znajduje się tam posterunek stały policji ma on na celu zapewnienie bezpieczeństwa osobom szczepiącym się, personelu punktu , ma również na celu zapobieganiu zdarzeniom dotyczącym niszczenia tego budynku - dodaje Dorota Krukowska- Bubiło.

Zamojska policja apeluje do wszystkich którzy wiedzą coś w sprawie o zgłaszanie informacji. Osoby, które rozpoznają mężczyznę  lub posiadają istotne informacje na temat tego przestępstwa,mogą kontaktować się  z Policją pod numerem telefonu 47 815-19-00 lub telefonem alarmowym 112.