zamość

i

Autor: https://pixabay.com

Inwestycje

Drogowcy kontynuują roboty na ulicy Braterstwa Broni w Zamościu

2023-03-23 15:38

Ma być nowa konstrukcja , nowa nawierzchnia z masy bitumicznej wraz ze zjazdami i kanałem technologicznym. Będą też 33 studnie kanalizacyjne. Ulica Braterstwa Broni zmieni się nie do poznania.

Inwestycja rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku. Prace zostały jednak zawieszone na okres zimowy. Wraz z poprawą warunków pogodowych roboty zostały wznowione i trwają.

- W tej chwili realizowane są prace z zakresu kanalizacji sanitarnej , budowy kanalizacji teletechnicznej i budowy oświetlenia ulicznego. To jest ulica na granicy miasta i dlatego nie przewidujemy specjalnej organizacji ruchu typu wahadło.  Będzie okresowe utrudnienie - mówił Dyrektor Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Zamość Stanisław Flis.

Ulica Braterstwa Broni to droga gruntowa wykonana ze żwiru. Ma ponad 2 kilometry długości . Prowadzi od Cmentarza Komunalnego do granicy miasta. Ulica jest położona na osiedlu Karolówka. Inwestycja jest realizowana za kwotę ponad 6 milionów złotych. Ma się zakończyć w listopadzie.​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE