Zamojskie zoo podsumowało rok 2020 [WIDEO]

2020-02-06 16:37
Zamojskie zoo z rekordem
Autor: w.sawa

Zamojskie zoo podsumowało rok 2019 . Placówka ma się czym pochwalić . W ubiegłym roku ogród zoologiczny odwiedziło 234 159 osoby. To o ponad sto więcej niż w roku 2018. - To był bardzo udany rok- przyznaje dyrektor Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu – Grzegorz Garbuz.

Zamojskie zoo podsumowało 2019 rok . Placówka ma się czym pochwalić ponieważ w ubiegłym roku zamojskie zoo odwiedziło 234 159 osoby. To o ponad sto więcej niż w roku 2018. - To był bardzo udany rok- przyznaje dyrektor Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu – Grzegorz Garbuz.

- Duży wpływ na tak dobry wynik miały bez wątpienia bardzo  sprzyjające warunki atmosferyczne- przyznaje dyrektor.-  W ubiegłym roku prawie przez wszystkie weekendy mieliśmy ładną pogodę.  Ważne było również dobre nastawienie zwiedzających nas turystów. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni. I czekamy na powtórkę w tym roku.

Zamojskie zoo oprócz zwiedzania ekspozycji oferowało w ubiegłym roku  również zajęcia edukacyjne o tematyce proekologicznej skierowane do wychowanków przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W poprzednim roku odbyło się ponad 100 takich lekcji i wzięło w nich udział ponad trzy tysięcy uczestników. Placówka organizowała również liczne konkursy, warsztaty i przedsięwzięcia między innymi Walentynki czy Noc sów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE