zamość

i

Autor: Wioletta Sawa, Radio Eska Zamość

Zamojska policja nadal poszukuje zaginionego 38-letniego Konrada Klim z Zamościa

2023-02-14 14:46

Mężczyzna wyszedł z domu 20. stycznia w godzinach wieczornych i do tej pory nie powrócił do domu. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Trwają działania poszukiwawcze, w których biorą udział funkcjonariusze z Lublina, strażacy oraz mieszkańcy.

W dniu zaginięcia Konrad Klim ubrany był w ciemną kurtkę typu „parka” z kapturem obszytym futerkiem, ciemne granatowe spodnie, koszulkę typu t-shirt koloru czarnego z nadrukiem dużego formatu i napisami jasnego koloru na wysokości klatki piersiowej oraz sportowe buty koloru czarnego z białymi wstawkami po bokach. Mężczyzna ma 160 cm wzrostu , średnią budowę ciała, niebieskie oczy.

- 38- latek  ostatni raz był widziany około godziny 3:00 w nocy stycznia w rejonie lokalu przy ulicy Peowiaków w Zamościu. Niedługo później kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek w rejonie parkingu przy ulicy Partyzantów . Od momentu  zgłoszenia zaginięcia Konrada Klim policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą. Dokładnie sprawdzają miejsca, którymi mógł się przemieszczać, analizują zapisy nagrań z monitoringów i kontakty zaginionego z rodziną i znajomymi. Jeśli ktoś widział zaginionego to proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostka policji - informuje rzeczniczka zamojskiej policji- Dorota Krukowska- Bubiło.

W tej sprawie można też poinformować policję dzwoniąc na numer  112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE