prezenty

i

Autor: pixabay.com

prezenty

Potrzebni pomocnicy św. Mikołaja. Organizator Pieczy Zastępczej w Zamościu liczy na wsparcie

2023-11-20 17:22

Zamościanie, którzy lubią obdarowywać innych mogą przyłączyć się do 11. edycji akcji I Ty zostań św. Mikołajem. Wystarczy drobny upominek - słodycze, zabawki czy książki.

Organizator Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu po raz kolejny zachęca mieszkańców Zamościa i nie tylko, do przyłączenia się do akcji I Ty zostań Św. Mikołajem i pomoc w przygotowaniu paczek dla dzieciaków.

Chcielibyśmy, żeby dzieci, które są wsparte opieką asystenta rodziny, a także dzieci z rodzin zastępczych, otrzymały takie symboliczne upominki z okazji Mikołajek. — mówi Agnieszka Gałan, koordynator rodzinny zamojskiego OPZiWR.

Upominki, które są uniwersalne i zawsze mile widziane przez dzieci to oczywiście słodycze, nowe zabawki, artykuły papiernicze czy książki.

Zabawa młodych jeleni
I Ty zostań św. Mikołajem

i

Autor: Organizator Pieczy Zastępczej i Wsparcia Rodziny w Zamościu

Jeżeli znajdą się osoby, które nie będą miały pojęcia, co do takiej paczki włożyć, to my bardzo chętnie podpowiemy. Można też przygotować paczki docelowo dla konkretnych dzieci, które my przedstawimy. Chętnie opowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące akcji i upominków. Zapraszamy do kontaktu mailowego, poprzez Facebooka lub telefonicznego. — mówi Agnieszka Gałan.

Zbiórka potrwa do końca listopada, paczki można dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora Pieczy Zastępczej, która znajduje się przy ulicy Bolesława Prusa 2 w Zamościu lub do placówek, które przyłączyły się do akcji, czyli do Akademii Zamojskiej i Książnicy Zamojskiej. Można również umówić się z pracownikami Organizatora na odbiór paczek z dogodnego miejsca. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie i mediach społecznościowych OPZiWR w Zamościu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE