Bielsko-Biała. Zwłoki mężczyzny w Parku Włókniarzy

i

Autor: Archiwum

Nikt nie wie, dlaczego wyszedł z domu. Mężczyznę znaleziono martwego niedaleko podwórka

2023-03-17 12:51

W czwartek ok. godz. 19 mieszkaniec gm. Potok Górny wyszedł z domu. Policja wraz ze strażą pożarną zaczęły poszukiwania od razu po otrzymania zgłoszenia. Choć zakończyły się szybko, to również tragicznie.

68-latek wyszedł z domu i nikomu nie powiedział, dokąd się wybiera. Było ciemno, więc kiedy mijała trzecia godzina bez kontaktu z mężczyzną, najbliżsi zgłosili policji zaginięcie.

Dla policjantów ogłoszono alarm. W działaniach brali również udział strażacy PSP i OSP, którzy dysponowali dronem – relacjonuje aspirantka Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Poszukiwania zakończyły się po niespełna godzinie. Mężczyzna został odnaleziony na polu oddalonym 200 metrów od miejsca zamieszkania. Wezwany na miejsce lekarz nie miał wątpliwości, że 68-latek jest martwy.

Jak przekazuje Klimek, wykluczono udział osób trzecich. Decyzją prokuratory ciało zostało wydane rodzinie. Mężczyzna zmarł prawdopodobnie z przyczyn zdrowotnych.

W Lublinie odbyła się pierwsza w Polsce taka operacja. To nowa metoda w leczeniu zakrzepicy żył

Źródło: Nikt nie wie, dlaczego wyszedł z domu. Mężczyznę znaleziono martwego niedaleko podwórka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE